05.08.17
Rodzinny tydzień z Zakopanem 2017
Nasz rodzinny tydzień w Zakopanem był bardzo udany. Zapraszamy do Galerii zdjęć.

Wspaniała atmosfera, duża ilość ćwiczeń sportowych, które poprowadzili świetni instruktorzy – pani Agata i pan Maciek, piękna aura i chwile rodzinnego relaksu.

Wśród wielu wspomnień na długo pozostanie nam w pamięci wspólny trening z Fundacją Handicap Zakopane.

Zajęcia poprowadziła uznana reprezentantka Polski w narciarstwie alpejskim Małgorzata Tlałka-Długosz wraz z trenerami ze swojej Fundacji oraz naszymi kochanymi „tęczowymi” instruktorami. Integracja przez sport, rozwijanie ciała i przyjazna sportowa rywalizacja dały nam wiele radości.

W trakcie naszego rodzinnego tęczowego pobytu nie mogło zabraknąć wycieczki w góry.

Jako cel wybraliśmy Doliną Strążyską. Zobaczcie jak dzielnie maszerowaliśmy.

Nasi wspaniali instruktorzy dali nam również super wyzwanie – rodzinną grę terenową. Emocji było sporo !!!

A na finał mecz: Dzieci kontra Rodzice i rozdanie dyplomów.

Wspaniale było przez cały tydzień móc wspólnie ćwiczyć i cieszyć się wakacjami emoji-128515

Za rok wyruszamy znów – może w jeszcze większym gronie ?emoji-128515 emoji-128515 emoji-128515