31.07.18
Tęcza zbiera 1%!

W opublikowanym w dniu dzisiejszym wykazie organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1 % podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2011 wraz z numerami rachunków bankowych pod poz. 6757 znajduje się nasze Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „Tęcza” w Krakowie. Oznacza to, że osoby fizyczne rozliczając podatek dochodowy za 2011 rok mogą przekazać 1 % na rzecz naszego Stowarzyszenia. Wystarczy wpisać w rozliczeniu PIT numer KRS Stowarzyszenia – 0000335176. Więcej szczegółów tutaj. Zachęcajmy wszystkich do skorzystania z tej formy pomocy Stowarzyszeniu. Pozwoli to na dalszy rozwój i organizację kolejnych przedsięwzięć służących polepszeniu życia naszych dzieci z zespołem Downa.