13.11.18
Aukcja Charytatywna Kolei Małopolskich

12 listopada 2018 w Kinie Kijów odbyła się Aukcja charytatywna pod patronatem Prezesa Kolei Małopolskich Grzegorza Stawowego na rzecz naszego Stowarzyszenia.
Witając przybyłych gości pani Prezes Paulina Surman  oraz pan Prezes Grzegorz Stawowy opowiedzieli o współpracy Kolei Małopolskich i Stowarzyszenia „Tęcza”.

Dzieła na aukcję i wystawę przekazało wielu uznanych krakowskich artystów, studenci ASP w Krakowie, jak również podopieczni i przyjaciele „Tęczy”.
Zaprezentowano łącznie przeszło 100 prac. Aukcja wybranych obiektów przyniosła wspaniały efekt – kwotę blisko 30 000 zł !!!
Dziękujemy bardzo Gościom za hojność i wsparcie !!!

Wyjątkowy klimat imprezy stworzyli podczas koncertu: Andrzej Krzywy oraz Wojciech Klich wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami, a także nasz zespół bębniarski „Drum Syndrome” z Kasią Zadorą i Kingą Skałką na czele. Wspólny koncert był fantastyczny!

Składamy podziękowania dla Prezesa Kolei Małopolskich – pana Grzegorza Stawowego!

A także dla wszystkich osób, dzięki którym była możliwa realizacja tej pięknej dobroczynnej imprezy:
– dla pana Bartosza Markowicza (Koleje Małopolskie),
– dla koordynatorek wystawy: Barbary Olesiak i Anny Samek,
– dla rodziców i wolontariuszy wspierających przygotowanie wystawy,
– dla firmy Słoń w Borówkach, która rejestrowała koncert,
– dla wszystkich artystów oraz osób i instytucji, którzy przekazali swoje prace na wystawę i aukcję.

Zaprezentowano prace następujących artystów:
Władysława Dąbrowska-Augustynowicz
Dominika Wilkosz
Barbara Zambrzycka-Śliwa
Beata Zuba

Dary specjalne: książki z autorskimi podpisami Anny Kaszuby-Dębskiej oraz Łukasza Dębskiego

Zapraszamy do oglądnięcia pierwszego filmu z koncertu 🙂 więcej wkrótce!