Aktualności

31.08.18
Projekt Czas na aktywność II – ZAPISY!
Zapraszamy do udziału w projekcie Czas na aktywność II, będącym kontynuacją zeszłorocznych wyjść w przestrzeń miejską 🎼 🖼 🎭 .

W tym roku przygotowaliśmy atrakcje dla dwóch grup wiekowych - dorosłych i młodzieży (powyżej 16 lat) oraz dzieci szkolnych (9-16 lat).

Dzieci szkolne zapraszamy do udziału w:


1. Wyjściach na warsztaty, do krakowskich muzeów i teatrów

W każdym wyjściu dzieciom towarzyszyć będzie dwóch opiekunów. Naszym celem jest obcowanie ze sztuką oraz nauka samodzielności w małych, ok 8-osobowych grupach 🙂
Harmonogram wyjść znajdziecie w formularzu zapisowym:
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na początku prosimy o zapisanie się na maksymalnie 3 wyjścia – wolne miejsca będziemy dodatkowo ogłaszać na bieżąco! 🙂 Udział potwierdzimy mailem po weryfikacji liczby zgłoszeń.

2. Wycieczce dwudniowej do Zaczarowanego Wzgórza w terminie 22-23.09.2018
To nasz pierwszy, Stowarzyszeniowy wyjazd bez rodziców na wycieczkę z noclegiem dla tej grupy wiekowej! Plan szykuje się bardzo ciekawy – jedziemy busem, śpimy w fantastycznym miejscu, gdzie w ciągu dnia czekać nas będą warsztaty plastyczne, kulinarne, gry i zabawy oraz mini zoo! Opiekę sprawować będą 3 panie oraz 2 wolontariuszki 🙂
Na wyjazd zapraszamy dzieci, które chodzą minimum do drugiej klasy szkoły podstawowej 🙂 czyli w wieku powyżej 10 lat 🙂
Koszt wycieczki: 50 zł od dziecka, pozostałe koszty są finansowane w ramach projektu. Mamy ograniczoną liczbę miejsc – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń; udział potwierdzimy mailem po weryfikacji liczby zgłoszeń.
Zapisy:

Młodzież i dorosłych zapraszamy do udziału w:


1. Wyjściach na warsztaty, do krakowskich muzeów i teatrów oraz do kawiarni

Wyjścia odbywać się będą tak, jak w zeszłym roku 🙂 do każdej grupy mamy dwóch opiekunów. Zarówno wyjścia pełne kultury, jak i kawusia i ciasteczko ze znajomymi okazały się w ubiegłym roku strzałem w 10 🙂 będziemy to więc kontynuować 🙂
Zapisy i harmonogram dostępne pod linkiem:
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na początku prosimy o zapisanie się na maksymalnie 2 wyjścia „kulturalne” i 2 „kawiarniane” – wolne miejsca będziemy dodatkowo ogłaszać na bieżąco! 🙂 Udział potwierdzimy mailem po weryfikacji liczby zgłoszeń.

2. Wycieczce do Torunia w terminie 12-16.10.2018
Podobnie, jak w poprzednich latach, wybierzemy się w typową przestrzeń miejską, żeby doświadczyć kultury, podróży, samodzielności, dorosłości i bycia razem 🙂 W wycieczce uczestniczyć będą opiekunowie. Nocleg w całkiem miłym hostelu, na miejscu masa atrakcji! Koszt wycieczki: 150 zł. Więcej szczegółów i zapisy wkrótce!