Aktualności

30.07.20
Warsztaty arteterapeutyczne

Warsztaty arteterapeutyczne dla dorosłych z p. Patrycją

W dniach 21 – 24.07.2020 miały miejsce warsztaty z rozwoju osobistego prowadzone przez panią Patrycję Bartoszak – Kempę.
Grupa młodych dorosłych w wieku 19 -24 lata podczas trwającej od poniedziałku półkolonii aktywnie uczestniczyła w przedpołudniowych warsztatach od wtorku do czwartku. Natomiast grupa dorosłych 24+ brała udział w popołudniu od środy do piątku. Obie grupy intensywnie pracowały zarówno podczas wykonywania ćwiczeń indywidualnie jak i w parach.
Głównymi poruszonymi tematami była praca nad swoimi emocjami, poznanie swoich granic, swojej strefy komfortu, a także mocnych stron.
Pani Patrycja za pomocą technik arteterapeutycznych umożliwiła uczestnikom lepsze poznanie siebie co przyczyniło się do ich rozwoju osobistego.
Był to bardzo owocny czas i cieszymy się, że mogliśmy panią Patrycję gościć w naszych krakowskich progach 🙂
Zapraszamy do naszej galerii zdjęciowej, aby zobaczyć fotorelację z tego wspaniałego czasu!

Warsztaty zostały sfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach projektu „Aktywne lato mimo wirusa”.

 

Kilka słów o pani Patrycji Bartoszak-Kępie:
Pedagożka specjalna, arteterapeutka – specjalizacja: teatroterapia, choreoterapia; reżyserka, teatrolożka, trenerka dramy. Założycielka i właścicielka Sztuki Niepowtarzalnej. Członkini Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich „Kajros”. Tworzy i realizuje warsztaty, treningi oraz projekty o charakterze artystycznym, terapeutycznym, rozwojowym, społecznym, adresowane do różnych grup odbiorców. Specjalizuje się w pracy z grupami defaworyzowanymi społecznie. Jej zainteresowania koncentrują się wokół teatru angażującego i zaangażowanego społecznie. Jako terapeutka pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Realizuje autorski program treningu emocjonalno-społecznego oparty na metodzie dramy i programie Son Rise, skierowany do osób z różnorodnymi trudnościami. Autorka książki Teatroterapia. Teatr jako metoda terapeutyczna oraz licznych artykułów dotyczących arteterapii oraz jej zastosowania w pracy z grupami wykluczonymi społecznie.