07.02.19
Zapraszamy na zajęcia cyrkowo-teatralne!
Uwaga, uwaga! :) Czy są na pokładzie młodzi artyści (10-15 lat), którzy nie mają gdzie szlifować swojego talentu? :)

Zapraszamy na zajęcia cyrkowo-teatralne organizowane przez Tęczę i Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży!

Spotykamy się w piątki 16:45-17:45 w SCKM przy ul. Wietora 15. Zapisy: sto.tecza@gmail.com!

Zajęcia skoncentrowane są na kreowaniu artystycznych potrzeb Uczestników przy jednoczesnym słuchaniu i realizacji tego co im ” w duszy gra”. W tym roku koncentrują się wokół pracy-zabawy z PRZEDMIOTEM, SCENOGRAFIĄ I KOSTIUMEM, a także spotkań z TEATREM CIENI I CYRKOWYMI SZTUCZKAMI

W tym semestrze zamierzamy pracować nad etiudą teatralną pod tytułem: „Dom z pudełka”
Jeszcze nie jest za późno, aby dołączyć do grupy i wziąć udział w przedstawieniu!

prowadzenie: Aleksandra Barczyk-instruktor teatralny i pedagog cyrku, od lat związana z pracą teatralną z osobami z niepełnosprawnością (Teatr „Kucyki” z Fundacji „Hipoterapia” i Grupa „Moje-Boje), współzałożycielka Fundacji Wszyscy Obecni, Laureatka Nagrody Prezydenta w latach 2010 i 2016, oraz Ministra Edukacji 2018. Na co dzień pracuje w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży.