Data publikacji: 25.05.2020
imo ciszy na stronie cały czas intensywnie działamy! ;) Zapraszamy na małą aktualizację naszej działalności!

Dzień dobry, cześć!

Pozorna cisza na naszej stronie internetowej wcale nie świadczy o braku aktywności Stowarzyszenia. Cały czas działamy, zobaczcie sami jak!

W lutym udało zrealizować nam się zrealizować spoty do kampanii 1%. Możecie je zobaczyć na naszym facebookowym fanpage, do którego śledzenia niezmiernie zachęcamy! (https://www.facebook.com/StowarzyszenieTeczaKrakow/)
A kulisy w formie fotografii poniżej. Jak widać, radości przy tworzeniu było mnóstwooo!

Natomiast w połowie marca, w związku z pandemią COVID-19, z przykrością musieliśmy zawiesić nasze zajęcia stowarzyszeniowe, ale tylko po części! Niektóre z nich udało nam się przenieść do sieci, dzięki czemu dalej możemy się spotykać, poszerzać swoje umiejętności i cieszyć ze wspólnie spędzonych chwil.

Warto też oczywiście wspomnieć o naszym, wspólnym, radosnym świętowaniu 21 marca – Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa! Zorganizowaliśmy akcję #przybijpiątkęZespolakom, której efekty możecie zobaczyć również na naszym fanpage.
Cieszymy się bardzo, że tak dużo osób włączyło się w tą zabawę dzięki czemu wieść o wyjątkowości Osób z zespołem Downa, a także o naszym stowarzyszeniu mogła iść w świat. Dziękujemy!

A co przed nami?
Pracujemy intensywnie nad kolejnymi projektami, w naszych głowach wiele pomysłów, także nie ustajemy w działaniach! Zachęcamy do zaglądania tutaj i na nasz fanpage! Bądźcie z nami, aby niczego nie przegapić!:)