Historia i cel powstania Klubu Rodzica z dzeckiem Hula Hop

Od lipca 2019 roku uruchomiliśmy Klub Rodzica z dzieckiem Hula-Hop, który działa w tym samym budynku, w którym jest prowadzony Środowiskowy Dom Samopomocy przy os. Wandy 23.

Klub Rodzica. Rodzica, który ma niezwykłe, a zarazem trudne zadanie wsparcia swojego dziecka na drodze rozwoju.
Klub został powołany w wyjątkowym celu. Ma być to miejsce spotkań Rodziców dzieci w wielu lat 0-3, u których zdiagnozowano niepełnosprawność lub takich, które potrzebują większego wsparcia.

Jeśli jesteś właśnie takim Rodzicem – Serdecznie zapraszamy!
U nas znajdziesz przestrzeń do spotkań z innymi osobami w podobnej sytuacji, będziesz miał okazję porozmawiać ze specjalistami, doszkolić się oraz skorzystać z zajęć skrojonych na miarę potrzeb Twojego dziecka!

A może znasz innych Rodziców, którzy mogliby chcieć odwiedzić Hula Hop? Powiedz im o nas!

Klub czynny jest od poniedziałku do piątku. Na naszej stronie pojawiać się będzie comiesięczny grafik ze szczegółowymi informacjami! Polub nas już dziś!

Jesteśmy współfinansowani ze środków Miasta Krakowa. Dzięki temu wszelkie zajęcia są bezpłatne.

Do zobaczenia!

Dane kontaktowe Klubu Rodzica z dzeckiem Hula Hop

e-mail: klub@stowarzyszenietecza.org,
telefon: 722-131-288