• 11,5% podatku

Twoje 1,5% podatku to szansa na lepszy rozwój naszego Stowarzyszenia! Pozyskane środki przeznaczamy na organizację zajęć dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, wycieczek i wyjazdów, a także imprez dla całych rodzin. Aby przekazać 1,5% podatku dochodowego na Stowarzyszenie wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym KRS Tęczy - 0000335176.
    Jak przekazać 1,5% podatku?

• 2Darowizny

Twoja darowizna pomoże nam w jeszcze lepszym wspieraniu osób z zespołem Downa! Dowolną kwotę możesz przelać na nasz rachunek bankowy: 02 1090 2590 0000 0001 2967 4508 (Santander Bank) Pamiętaj, że darowiznę dla Stowarzyszenia możesz odpisać od podatku dochodowego w zeznaniu rocznym!

Jak odpisać darowiznę od podatku dochodowego?

• 3Patronite

Zostań naszym Patronem! Razem z nami działaj na rzecz osób z zespołem Downa!

• 4Sponsorzy

Ty i Twoja firma może zostać sponsorem Stowarzyszenia! Możesz wspierać nas ogólnie lub zdecydować się na wsparcie określonych działań, np. wyjazdu wakacyjnego lub imprezy integracyjnej! W zamian za wsparcie oferujemy promocję Twojej działalności - zapraszamy do kontaktu i ustalenia konkretów!

• 5FaniMani

Robisz zakupy w sieci? Dzięki FaniMani możesz zobowiązać wybrane sklepy do przekazania nam darowizny w zamian za Twoje zamówienie! Wystarczy, że założysz konto portalu faniMani i wskażesz Tęczę, jako odbiorcę Twojego wsparcia!

• 6Zbiórka publiczna

To nic innego, jak zbiórka gotówki do puszek. Jeśli nasza skarbonka mogłaby stanąć w Twojej firmie lub na organizowanej przez Ciebie imprezie - daj nam znać!

• 7Zbiórka nakrętek

Plastikowe nakrętki oddajemy do skupu, dzięki czemu mamy dodatkowe środki na naszą działalność! Zakrętki zbierają dla nas osoby prywatne oraz instytucje czy firmy! Razem mamy wielką moc. Jeśli jesteś zainteresowany organizacją zbiórki - skontaktuj się z nami! Zakrętki wystarczy przywieźć do naszej piwnicy - os. Wandy 23 Kraków.

• 8Tęczowy sklepik

Odwiedź nasz tęczowy sklepik i znajdź coś dla siebie! W ofercie mamy rękodzieło i książki :)
    Cały zysk ze sprzedaży w sklepiku przeznaczamy na działalność statutową Tęczy!

• 9Społeczna 21

Poznaj nasze przedsiębiorstwo społeczne Społeczna 21! Odwiedź nasz food truck z frytkami belgijskimi nad Zalewem Nowohuckim i kawiarnię Społeczna Kaffka - ul. Na Kozłówce 25! Korzystaj z naszej oferty i pomóż nam dawać pracę osobom z zespołem Downa!

• 10Wolontariat

Masz trochę wolnego czasu, który chcesz poświęcić wsparciu osób z zespołem Downa? W "Tęczy" możesz odbyć wolontariat i praktyki zawodowe! Więcej informacji znajdziesz w zakładce Wolontariat

• 11Warsztaty i szkolenia

Skorzystaj z naszej oferty! Prowadzimy warsztaty i szkolenia w zakresie dostępności, a także tworzymy i konsultujemy teksty łatwe do zrozumienia (ETR). Więcej na ten temat przeczytasz w zakładceOferta dla firm i instytucji