Data publikacji: 13.08.2019
Zapraszamy do Klubu Rodzica z dzieckiem do lat 3 :)

Zapraszamy serdecznie do naszego Klubu Rodzica!

Klub został powołany w wyjątkowym celu. Jest to miejsce spotkań Rodziców dzieci w wieku 0-3, u których zdiagnozowano niepełnosprawność lub takich, które potrzebują większego wsparcia.

W naszym Klubie oferujemy szereg zajęć dla Maluchów oraz różnorodne warsztaty dla Rodziców Dodatkowo Klub czynny jest również poza zajęciami – od poniedziałku do piątku zapraszamy do Sali swobodnej zabawy, gdzie czeka na Was nasza animatorka na zajęcia obowiązują zapisy poprzez formularz dostępny na naszym fanpage’u, gdzie znajduje się również aktualny grafik.

Nasze działania są współfinansowane ze środków Miasta Krakowa dzięki czemu nasze zajęcia są BEZPŁATNE.

Uwaga! Już 26.08 zapraszamy Rodziców na pierwszy warsztat – o samodzielności dziecka.

Do zobaczenia!