Data publikacji: 20.10.2023
Jednym z założeń projektu jest nawiązanie współpracy z trzema szkołami i dwoma firmami. Zobaczcie pierwsze efekty naszych działań!

Wolontariat pracowniczy staje się coraz bardziej popularną formą angażowania pracowników w działania CSR'owe. Przynosi korzyści nie tylko odbiorcom działań i organizacjom pozarządowym, które z niego korzystają. Pomaga w integracji zespołów, budowaniu więzi, rozwijaniu kompetencji miękkich. 

W ramach projektu Rozwój centrum wolontariatu w Stowarzyszeniu Tęcza nawiązaliśmy współpracę z dwoma firmami. W Hotelu Saskim udało nam się zorganizować wspólne spotkanie, podczas którego rozmawialiśmy o pracy w branży hotelarskiej i poznaliśmy różne stanowiska pracy.

Hotel jest niezwykłym miejscem, pełnym uroczych zakamarków i ciekawostek. Sala balowa rozgrzała naszą wyobraźnię... już widzimy ten bal na 150 par! Suknie, fraki, muzyka na żywo... ahh, kiedyś to zrealizujemy! 

Szczególnie ważne jest dla nas to, że Hotel Saski być może stanie się pracodawcą... a, jeszcze nie będziemy zapeszać :) o tym opowiemy Wam innym razem! 

Spotkanie zrealizowane zostało w ramach projektu Rozwój centrum wolontariatu w Stowarzyszeniu Tęcza, finansowanego ze środków Województwa Małopolskiego.  

 

 

 

Wspierają nas

Partnerzy