Data publikacji: 09.12.2019
W dniach 1-3 grudnia 2019 grupa artystów z Tęczy, działająca w zespole integracyjnym Rzeka Życia, uczestniczyła w niezwykłym, międzynarodowym wydarzeniu.

Ich spektakl - o nazwie takiej jak i cała grupa - Rzeka życia - został ciepło przyjęty przez uczestników wydarzenia.

Zespół Integracyjny Rzeka Życia na międzynarodowym wydarzeniu !

Ich spektakl – o nazwie takiej jak i cała grupa – Rzeka życia – został ciepło przyjęty przez uczestników wydarzenia. Nasi tancerze wystąpili obok zespołów z Ukrainy, Francji, Gruzji i Węgier, a także i polskich artystów. Występom scenicznym towarzyszyła wystawa malarska i wiele okazji do poznania innych grup.

Dziękujemy Centrum Kultury Wschód Zachód za świętną organizację!