Data publikacji: 04.10.2023
Wakacje minęły nam niestety bardzo szybko... jeszcze chwilę temu bawiliśmy się wspólnie na Pikniku Urodzinowym, a tu już wrzesień! Zobaczcie, co ciekawego działo się u nas przez te dwa, letnie miesiące!

Wakacje minęły nam niestety bardzo szybko... jeszcze chwilę temu bawiliśmy się wspólnie na Pikniku Urodzinowym, a tu już wrzesień! 

Całe szczęście, że w pamięci zachowujemy mnóstwo ciepłych wspomnień z tego lata! A mamy co wspominać!

W ramach projektu "Lato w mieście dla dzieci z niepełnosprawnościami", finansowanego ze środków Miasta Krakowa, zorganizowaliśmy dwa letnie turnusy półkolonii. Łącznie uczestniczyło w nich 32 dzieci i młodzieży - uczniów krakowskich szkół specjalnych i integracyjnych. Atrakcji było sporo! Wycieczki do EkoWioski, wizyta w ZOO, Ogrodzie Doświadczeń, warsztaty garncarskie... i nauka żeglowania! Pogoda dopisała, uśmiechy również :)

     

Stowarzyszeniowa młodzież uczestniczyła w samodzielnym wyjeździe do Muszyny. 20 śmiałków przez 10 dni korzystało z uroków lata w tym ciekawym miejscu - basen, wycieczki, zajęcia sportowe, animacje, dyskoteki... a przede wszystkim czas spędzony wspólnie z rówieśnikami i solidna dawka treningu umiejętności społecznych i samodzielności. 
Wyjazd został dofinansowany ze środków Miasta Krakowa w ramach projektu Wypoczynek letni dzieci i młodzieży - wyjazdy. 

    

Dorośli wzięli natomiast udział w wyjeździe do Jarosławca, by w dźwiękach szumiącego morza delektować się tym, co Bałtyk ma najlepszego. 

  

Wakacje - to nasza ulubiona pora roku ;)

Wspierają nas

Partnerzy