Data publikacji: 17.05.2023
13 maja 2023 wybraliśmy się do Doliny Będkowskiej na zaproszenie Miłosza z Fundacji Sprawne Wspinanie.

Dzięki ekipie Miłosza z fundacji Sprawne Wspinanie dzieciaki z „Tęczy” wspinały się po prawdziwej ścianie skalnej o wdzięcznej nazwie Dupa Słonia. Oprócz wspinania zorganizowane były warsztaty obsługi sprzętu wspinaczkowego, aby każdy kto jeszcze nie próbował wspinaczki mógł się podszkolić a praktycy wspinaczkowi poćwiczyć. Czas upłynął nam na miłych pogawędkach i kibicowaniu tym, którzy byli aktualnie na ścianie. Gdy już wszyscy, co chcieli, się powspinali, przeszliśmy spacerkiem do bazy wspinaczkowej na część kulinarną i tam relaksowaliśmy się przy kiełbaskach z ogniska i grze w piłkę. To był naprawdę świetny czas!